HomeContact
Dożywianie

Darmowe dożywianie z GOPS dla dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej

Program ,,Pomoc państwa w zakresie dożywiania”

Dożywianie w formie zup i II dań.                                                                                                                

Kryterium dochodowe w wysokości 771,00 zł netto na osobę w rodzinie. Należy przedstawić dochody członków rodziny za miesiąc poprzedzający złożenie wniosku czyli sierpień.

Wnioski należy składać do 12 września w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Lęborskiej 34 w Sierakowicach                                                                                                                         -poniedziałek, środa, czwartek, piątek od 7.30 do 10.00                                                                                   

-wtorek od 14.00 do 16.00

Informacja o dożywiania w roku szkolnym 2018/2019
 
Informujemy, iż została utworzona strona www. dotycząca dożywiania w szkołach, oddziałach przedszkolnych/przedszkolach w gminie Sierakowice na którą zapraszamy - www.smacznesierakowice.pl - na stronie znajdują się informacje m.in. na temat w jaki sposób odbywają się płatności, dokładna instrukcja dla wszystkich chętnych rodziców dzieci, które chcą zakupić posiłki - w jaki sposób należy dokonywać płatności, e-bok, aktualne menu, oraz wszystkie niezbędne informacje dotyczące dożywania. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu e-mailowego bądź telefonicznego pod nr 503 800 378.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAPOZNANIE SIĘ Z NASZĄ STRONĄ.
 
Dożywianie dla szkół podstawowych zaplanowano od dnia 17.09.2018 r.
 
Z poważaniem
Zarząd Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej Słoneczne Wzgórze
ul. Kartuska 73A,
83-322 Stężyca